تاریخچه ما

موسسه آموزشی نوین دانشجو مؤسسه آموزشی نوین دانشجو درسال۱۳۸۲ با موضوع فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، عمران، حسابداری، برق و کنترل ابزار دقیق تأسیس گردید. از بدو تأسیس، فعال و توانمند، شروع به ارائه خدمات آموزشی مرتبط در کل استان نموده است. دامنه مشتریان این مؤسسه بسیاری از مراکز مختلف را در برمی گیرد که مهمترین آنها عبارتند از: کارمندان اداره ها، دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاه ها، دانش آموزان مدارس کار و دانش، فنی و حرفه ای، وزارتخانه ها، شرکت های مخابرات، سازمان تأمین اجتماعی، اداره امور مالیاتی، کمیته امداد، بانکهای تجارت، صادرات، رفاه کارگران، آموزش وپرورش. این موارد از لحاظ تعداد و چه از لحاظ زمینه های کاری جدید رو به گسترش می باشد.
دوره های آموزشیIT باگسترش روزافزون کامپیوتر در عرصه اتوماسیون ادارات، سازمان ها وشرکتهای خصوصی و دولتی عمده فعالیت های موجود خود را برروی سیستم های کامپیوتری منتقل نموده اند. بنابراین پرسنلی که قصد دارند تمامی کارهای روزانه سازمان خود را با کامپیوتر انجام دهند نیاز به آموزش های صحیحی جهت استفاده درست ازکامپیوترخود و شبکه موجود درآن سازمان دارند. علاوه بر پرسنل سازمان، مدیران شبکه کامپیوتری آن سازمان نیز نیاز به آموزش های به روز وکامل جهت تنظیم صحیح تجهیزات شبکه دارند. مدیران شبکه با آموزشهای مورد نیاز باید قادر به ایجاد امنیت درشبکه و نگهداری صحیح آن شبکه باشند. به هراندازه که آموزش های پرسنل و مدیران یک سازمان به درستی انجام گیرد، به همان میزان امنیت و پایداری آن شبکه تضمین می گردد.

داستان ما

فالوور ها
۰
مدارک
۰
امتیازات
۰
دوره ها
۰

مزیت دوره ها

در راستای ارتقاء سطح علمی پرسنل و مدیران سازمان ها و شرکت ها، مؤسسه راه حل های هوشمندانه اقدام به برگزاری دوره های متنوعIT  نمود. این مؤسسه برای راندمان بهتر دوره های خود شاخص های زیر را در نظرگرفته است:

  • آموزش کاربردی
  • مدرسینی با تجربه عملی و بین المللی
  • اجرای کل دوره درلابراتوار
  • اجرای دوره بصورت فشرده و همچنین اعزام مدرس به شهرستان

تقسیم بندی دوره های شرکت راه حل های هوشمند مؤسسه

 

دوره های پیشرفتهIT

این دوره ها برای افرادی درنظرگرفته شده است که قصد دارند به صورت حرفه ای در شبکه وIT  به فعالیت بپردازند. از دوره های این بخش میتوان دوره هایVMware ،Microsoft ،Cisco ، Linux، SQL و ISA  را نام برد .

دوره های سفارشیIT

این دوره ها برای افرادی درنظرگرفته شده است که به دلایلی مایل نیستند برای کسب آموزش و مهارت در دوره های شبکه تمامیCourse های دوره موردنظرخود را بگذرانند. این دوره ها عموماً براساس نیازهای خاصی که از طرف مشتری های شرکت اعلام می گردد سیلابس بندی می گردد. بدیهی است وجود این دوره ها مشتری ها را قادرمی سازد تا دوره های مورد نیاز خود را سفارشی نمایند. ازدوره های این بخش میتوان به دوره Network Administration   اشاره نمود

آنلاین یاد بگیرید

مهارت خود را با برترین دوره های
آموزشی بالا ببرید